هاست

سایت ساز جهت اجرای با سرعت بالای نرم افزار سایتها، اقدام به ارائه سرویس میزبانی فضا و دامنه برای مشتریان محترم خود مینماید. سرویس میزبانی فضا و دامنه (Host & Domain) سایت ساز، با کیفیت بسیار مطلوب و با زمان پایداری بالا (uptime) کاملا مناسب با نگارشهای فعلی و آتی نرم افزار سایت ساز بوده و تمامی نیازهای مشتریان را به نحو شایسته برآورده میسازد.

 • قیمت خدمات هاست سایت ساز
 • هاست چیست؟
 • قوانین و مقررات
عنوان SG500 SG1000 SG2000 SG5000 SG8000
فضا 500 MB 1 GB 2 GB 5 GB 8 GB
نوع سیستم عامل WINDOWS WINDOWS WINDOWS WINDOWS WINDOWS
ترافیک ماهیانه 5 GB 10 GB 20 GB 50 GB 80 GB
کنترل پنل سایت WebSitePanel WebSitePanel WebSitePanel WebSitePanel WebSitePanel
زیر دامنه 2 3 4 5 6
عنوان SG500 SG1000 SG2000 SG5000 SG8000
POP3/SMTP
پاسخگوی خودکار
Mail Forward
پروتکل دستیابی به پیغام در اینتر نت
عنوان SG500 SG1000 SG2000 SG5000 SG8000
شخصی سازی صفحه های خطا
مدیریت فایلها
مدیریت انتقال فایلها
عنوان SG500 SG1000 SG2000 SG5000 SG8000
MS SQL
عنوان SG500 SG1000 SG2000 SG5000 SG8000
ASP.NET 4.0, 3.5, 3.0, 2.0
قیمت سالیانه 1.316.000تومان 1.845.000 تومان 2,585,000 تومان 4,198,000 تومان 5,570,000 تومان

توجه:

 • هزینه‌های فوق بدون در نظر گرفتن هزینه دامنه می‌‌باشد.

توضیح در مورد هاست

در اینترنت، میزبانی وب (Web Hosting) به مفهوم فراهم ساختن فضایی است که کاربر می‌تواند فایل‌های وب‌گاه خود را در آن قرار دهد.
تعدادی سرور در یک مرکز داده همانطور که می‌دانید وب سایت از مجموعه‌ای از فایلهای مختلف مانند تصاویر، متون و فایلهای برنامه نویسی شده به زبانهای مختلف و سایر اسناد مربوطه تشکیل می‌شود که به منظوری خاص به شکلی با هم مرتبط شده‌اند. هر شخصی که نرم افزارهای لازم و دسترسی به این فایلها را داشته باشد امکان بازدید از این سایت را دارد. حال برای اینکه همه مردم امکان دسترسی به فایلها را داشته باشند نیاز است تا فایلها در کامپیوتری قرار گیرند که همواره به اینترنت پرسرعت متصل است به این کامپیوترها «سرویس دهنده» یا «سرور» می‌گویند.

اما این سرورها باید امکانات دیگری نیز داشته باشد از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

در صورتی که حجم قابل توجهی از بازدید کننده به سایت مراجعه کنند امکان پاسخگویی به همه آنها را داشته باشد. بنابر این نیاز است تا یک کامپیوتر قدرتمند از لحاظ مشخصات قطعات داخلی باشد. نرم افزارهای لازم برای اجرای انواع فایلها از لحاظ نوع برنامه نویسی را داشته باشد. نرم افزارهای مورد نیاز برای مدیریت بخشهای مختلف سایت و پست الکترونیک و... را در اختیار صاحبان وب سایتها قرار دهد. و چندین قابلیت دیگر.
هر کامپیوتری می‌تواند یک سرور باشد اما از آنجا که هزینه‌های مورد نیاز برای فراهم کردن تجهیزات و نرم افزارهای لازم و یا نیروی پشتیبانی برای صاحبان همه وب سایتها به صرفه نیست لذا شرکتهایی این مسئولیت را می‌پذیرند و با فراهم آوردن لوازم کار در سطح وسیع بخشی از فضای دیسک سخت سرورهای خود را به صورت اجاره‌ای در اختیار متقاضیان قرار می‌دهند. به این شرکتها که خدمات میزبانی وب یا هاستینگ ارائه می‌کنند در اصطلاح «میزبان» یا «هاست» می‌گویند.
سرویسهای میزبانی وب بر اساس نوع سیستم عاملی که بر روی سرورها نصب می‌باشد و طبیعتا نرم افزارها و فایلهایی را که پشتیبانی می‌کنند شاخه بندی می‌شوند. مانند هاست ویندوزی یا هاست لینوکس و...
سرویسهای میزبانی مشخصاتی را نیز به همراه دارند که نشان دهنده کیفیت و امکانات آنها می‌باشد. از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:


فضای ارائه شده (Disk Space):

به مقدار فضایی گفته می‌شود که شرکت میزبان از دیسک سخت سرورهای خود در اختیار شما قرار می‌دهد این فضا از چند مگابایت تا چند گیگابایت براساس نیاز متفاوت است. مجموع حجم فایلهای ارسالی به سرور اجاره کننده باید کمتر یا مساوی با فضای اجاره شده باشد. (البته این میزان فضا در اکثر سرویس دهنده‌ها در هر زمان قابل تغییر می‌باشد).
فایل های داخل ftp ، ایمیل ها ، log های سیستمی ، log آمار ها و بانک های اطلاعاتی و تمامی فایل های مربوط به سایت شما در مجموع مقدار استفاده شده از حجم فضای هاست شما را تشکیل می دهند.


پهنای باند (Data Transfer):

پهنای باند که به آن ترافیک ماهیانه نیز گفته می‌شود میزان تبادل اطلاعات با کامپیوتر میزبان را مشخص می‌کند. به این معنی که میزان مجموع حجم فایلهای دریافت شده یا ارسال شده به فضای اجاره شده به صورت ماهیانه مشخص می‌شود و نباید از آن حجم بیشتر باشد. نکته: در نظر داشته باشد هر بار که سایت توسط یک بازدید کننده باز می‌شود مقداری اطلاعات و فایل بین سرور میزبان و کامپیوتر بازدید کننده تبادل می‌شود بنابر این تعداد بازدید از یک سایت اگر بالا باشد به نسبت نوع فایلهای استفاده شده در سایت، می‌تواند حجم قابل توجهی از اطلاعات تبادل شود.
 


صاحبان سایتها براساس نیاز خود انتخاب می‌کنند.

 

شرایط قرارداد:

 • مسئولیت اطلاعات و محتویات داخل فضای تخصیص داده بر عهده سرویس گیرنده خواهند بود.
 • در صورت مشاهده فایلهای غیر مجاز ( از جمله فایلهای اجرایی و یا ویروس ) و یا ایجاد مزاحمت به هر صورت از داخل این فضا برای سایر سایتها، سرویس دهنده مجاز به از بین بردن فضای تخصیص یافته بوده و هیچ مبلغی را برگشت نخواهد داد.
 • سرویس گیرنده موظف است یکماه قبل از پایان مدت قرارداد نسبت به تمدید قرارداد اقدام نماید. در غیر این صورت مسئولیت از بین رفتن اطلاعات و یا دامنه متوجه سرویس دهنده نخواهد بود.
 • سرویس دهنده برقرار بودن فضا (uptime) در مدت قرارداد و به میزان 95% را تضمین مینماید.
 • در صورت خرید سایت ساز به همراه فضا و دامنه ، سرویس دهنده تنها یکبار نصب و راه اندازی سایت ساز بر روی فضا را به صورت رایگان انجام خواهد داد.
 • سرویس دهنده حق مسدود نمودن فضاهایی که مطالب غیر اخلاقی و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی و کشور نگهداری سرور باشد را برای خود محفوظ نگه میدارد.
 • اگر بر روی یک فضا ، اطلاعات سیاسی و موارد مشابه قرار گرفته و خطری در راستای مسدود نمودن سرورهای این شرکت ایجاد نماید ، سرویس دهنده حق حذف آن فضا را خواهد داشت.
 • مشخصات فضا و دامنه فقط برای ایمیل ثبت شده در سایت ارسال میگردد.
 • تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات موجود در سایت به عهده صاحب سایت است و هیچ مسئولیتی در قبال نگهداری اطلاعات بر عهده میزبان فضا نمیباشد.
 • مسئولیت هر گونه استفاده  ناصحیح از منابع و امکانات تخصیص داده شده به هاست به صورت خواسته  یا ناخواسته  توسط سرویس گیرنده و یا سایر افراد مرتبط با سرویس گیرنده و یا بازدیدکنندکان سایت بر روی هاست که موجب ایجاد اختلال ، مشکل ، خسارت به سرور و یا سایر سرویس گیرندگان شود، متوجه سرویس گیرنده بوده و باید توسط ایشان جبران گردد. میزان خسارت در موارد فوق توسط شرکت سایت ساز تعیین خواهد شد.


مفاد تکمیلی:

کلیه موارد قوانین و مقررات عمومی نیز در مورد هاست و دامنه برقرار خواهد بود. 

فسخ :

فسخ از برنامه سرویس گیرنده امکان پذیر نخواهد بود و مبلغ پرداختی تحت هیچ شرایطی مسترد نخواهد شد. و چنانچه سرویس دهنده بخواهد قرارداد را فسخ نماید می بایست مبلغ پرداختی سرویس گیرنده را مسترد نماید.


اختلافات :

در صورت بروز هرگونه اختلاف در نوبت اول با داور مرضی الطرفین و در نوبت دوم در شورای شرکت و در نوبت سوم شورای حل اختلاف و بعد محاکم ذی صلاح رسیدگی خواهد شد.